• Mariusz Kalinowski

Martyna i Rafał w Retro

Aktualizacja: mar 1

Martyna i Rafał. Legenda głosi, że Martyna otrzymała całą organizację i termin w prezencie urodzinowym od Rafała. I coś w tym pewnie jest. Jak on na nią patrzy... Spotykam się z wieloma parami, wszyscy są w sobie bardzo zakochani, ale w tym przypadku przeszło to moje oczekiwania. Z Martyną i Rafałem spotkałem się już chyba pod koniec wakacji 2017 lub 2018 jeśli dobrze pamiętam. Umawialiśmy się na plener przedślubny chyba już dawno, dawno temu, ale odwlekaliśmy go, w sumie nie wiem dlaczego. Przychodzi sierpień a my nadal nie zrobiliśmy. To chyba mój jedyny raz, gdzie robiłem taki plener na tydzień przed ślubem. W sumie kilkaset metrów od granic miasta, niby nic wymyślnego, a jednak zdjęcia robiły się same. W sumie to nic dziwnego.

Po plenerze złapałem bakcyla ponownie. Wiedziałem, że na ślubie będzie jeszcze lepiej. Nie myliłem się. Może jedyne zastrzeżenie to pogoda. W końcu całe lato było upalne i słoneczne a tego dnia akurat zawitał deszcz i chłodny wiatr. Nic w tym złego. Pod warunkiem, że nie macie ślubu w plenerze. Oni mieli. Na szczęście podczas samej uroczystości ślubu nie padało. Zaczęło padać dopiero praktycznie po wejściu na salę weselną. Pierwszy taniec odbył się gdzieś pomiędzy wejściem a szampanem. Szybko, spontanicznie i bez większego stresu. Choć słyszałem, że ktoś się jednak stresował. Nie mniej, widać nie było tego w ogóle. Zarówno Martyna jak i Rafał szybkim, pewnym siebie krokiem wykonali układ taneczny niczym zaprawienie w boju tancerze.

Zabawa trwała praktycznie przez cały czas, do czasu mojego odjazdu, czyli koło 1 w nocy. Jak było? Myślę, że zdjęcia opiszą to najlepiej. Udanej lektury!


104 wyświetlenia

© PHOTOSHOTSWEDDINGS, 2019. Fotografia ślubna i eventowa. PhotoShots Mariusz Kalinowski | NIP 8741709380

PhotoShots Weddings, fotografia ślubna i reportażowa Toruń Bydgoszcz Trómiasto Gdańsk Włocławek fotograf ślubny kujawsko-pomorskie Polska fotografia narzeczeńska sesja ślubna fotograf na ślub toruń

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
  • MyWed.com