• Mariusz Kalinowski

Marta i Szymon. Wesele w plenerze.

Dziś nieco inaczej niż zwykle. Dziś cofam się blisko 2 sezony do tyłu, bo pomyślałem, że w swoim dorobku mam kilka fajnych imprez, których nigdzie nie opisałem, mało publikowałem a w pełni na to zasługują. Gdyby ktoś mnie zapytał o taki mój TOP ślubów, które miałem okazję robić to bez wątpienia znalazłby się w zestawieniu ślub Marty i Szymona. Dlaczego? Powodów jest kilka. Na pewno to w 100% mój klimat. To główny powód. Wszystko na spontanie, bez widocznego stresu, ale i z drugiej strony subtelnie zaplanowane. Samochód, dekoracje podczas ślubu jak i podczas ogniska. Klimat miejsca totalnie przypadł mi do gustu. Głównie za sprawą tego, że nie było to standardowe wesele. Rzadko zdarza mi się robić imprezę dwudniową, zwłaszcza plenerowo. Już podczas rozmowy z Martą i Szymonem, zainspirowałem się i zaciekawiłem. Chciałem tam po prostu być, inaczej niż zwykle.

Na spotkaniu dowiedziałem się, że nie jest planowane żadne przyjęcie weselne a wyłącznie uroczysta kolacja i na drugi dzień... ognisko... O tak! Jak mogło by mnie tam nie być. Świeże powietrze, mały sad, wrześniowy, ciepły wieczór i zapach paleniska. To musiało się skończyć dobrze! I skończyło się. Aż szkoda, że tak wcześnie. Nastrój sprzyjał spokojnej pracy Wszyscy ubrani luźno, bez garniturów, otoczenie pięknem przyrody. Po raz kolejny towarzystwo dało mi się poczuć bardzo swobodnie, nie tyle jako wykonawca, co jako gość. To było super doświadczenie. Super ludzie, super przyjaciele, klimat muzyki rockowej, heavy metalowej - to coś co rzadko spotykam na tego typu imprezach, nietuzinkowe. Mimo, że każde wesele jest inne, każde, które robię ma w sobie coś innego, to było inne zupełnie.

I na podsumowanie taka myśl, że wiele można mi zarzucić, ale nie to, że nie mam szczęścia do par. Mam i to ogromne! A z każdym ślubem i weselem przekonuję się jak wielkie!


74 wyświetlenia

© PHOTOSHOTSWEDDINGS, 2019. Fotografia ślubna i eventowa. PhotoShots Mariusz Kalinowski | NIP 8741709380

PhotoShots Weddings, fotografia ślubna i reportażowa Toruń Bydgoszcz Trómiasto Gdańsk Włocławek fotograf ślubny kujawsko-pomorskie Polska fotografia narzeczeńska sesja ślubna fotograf na ślub toruń

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
  • MyWed.com